Stahovák kulového kloubu - průměr: 23 mm - HA135974 (1779-1)
Univerzální stahovák kulového kloubu HAZET, velký rozsah upnutí.
Výrobce Hazet
Kód produktu HA135974
Ean produktu 4000896135974
Váha  0,735 Kg
Náš sklad:
Na objednávku do 7 pracovních dnů
Partnerský sklad:
Skladem (Přeskladnění 8 dnů)
HAZET 1779-1
  • Kvalitní německý výrobce HAZET.
  • Otevření vidlice 18-23 mm a plynule nastavitelný upínací rozsah do 65 mm.
  • Je vyroben ze speciální, vysoce kvalitní zušlechtěné oceli, zápůstkově kované.
  • Váha 0,7 kg
Alternativy
YT-0612 Stahovák kulových čepů řízení 135mm - YT-0612 -6%
Skladem
YT-0614 Stahovák kulových čepů řízení, 16 mm - L=275 mm - YT-0614 -10%