[Přeskočit navigaci]

Hlasujte pro nás v soutěži SHOP ROKU 2018 a VYHRAJTE!

Hlasuj a vyhraj super ceny do své dílny!

Chceš obohatit svou dílnu o super vybavení? Zapoj se do soutěže s AHProfíkem!

Soutěž trvá od 28.1.2019 do 28.2.2019

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

Jak soutěžit?

  1. Hlasuj pro AHProfi.cz na SHOPROKU 2018 (www.shoproku.cz).

  2. Potvrď svůj hlas v emailu.

  3. Přepošli nám na email soutez@ahprofi.cz potvrzení společně se svým typem na AHProfíkovu otázku:
    "Kolik metrů čtverečních bude mít náš nový showroom v Dýšiné?"
    Nezapomeň také zapsat jméno, příjmení a město. (příjmení nebude nikde zveřejněno)

Proč hlasovat pro AHProfi?

Nesnažíme se kvůli výhře v anketě, ale kvůli Tobě - našemu spokojenému zákazníkovi. Když nás podpoříte, bude to pro nás opět závazek do dalšího roku na sobě makat a vytvořit vám nejpohodlnější prostředí pro váš nákup.

Proč soutěžit? Co mi to přinese?

Za úsilí a čas soutěžíte o super CENY:

1. Místo Dílenský vozík s nářadím

2. Místo PROFI sada nářadí v kufru

3. Místo Sada nářadí v kufru s ráčnovými klíči

4.-8. Místo Sada magnetických šroubováků

 

 

Podrobný návod jak správně postupovat

1. Hlasuj pro AHProfi.cz na SHOPROKU 2018

 

2. POTVRĎTE SVŮJ HLAS V EMAILU, aby byl platný.

Pokud nevidíte email v doručených, může být na Gmailu v PROMO akcích nebo na Seznamu v Hromadných zprávách.

3. PŘEPOŠLI NÁM POTVRZENÍ SE SVÝM TYPEM

 

Děkujeme za Vaši podporu a účast v soutěži!

 

 

 

 

Pravidla spotřebitelské soutěže „Soutěž s AHProfíkem“

1. Organizátor soutěže

Provozovatelem a organizátorem soutěže „Soutěž s AHProfíkem“ (dále jen „soutěž“) je společnost AHProfi s.r.o., se sídlem Letkovská 38, 326 00 Plzeň, IČ: 64357767, zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Plzni, oddíl C vložka 6806 (dále jen „organizátor“), který provozuje internetový obchod www.ahprofi.cz.

2. Doba a místo trvání akce

Soutěž probíhá na území České republiky od 28. ledna 2019 do 28. února 2019 včetně (dále jen „období soutěže“).

3. Podmínky účasti v soutěži

Účastníkem soutěže může být každá fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let, která splní všechny podmínky v uvedeném období soutěže, s výjimkou osob, které jsou v pracovním nebo podobném vztahu k organizátorovi (dále jen „Soutěžící“).

Ze soutěže bude vyřazen soutěžící:

  • který nesplní podmínky a pravidla soutěže
  • který uvede nepravdivé informace
  • u kterého organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného jednání za účelem získání výhry

Organizátor si vyhrazuje právo neudělit výhru v případě nesplnění pravidel soutěže. Takové rozhodnutí organizátora je konečné a nelze se proti němu odvolat. V případě neudělení výhry z důvodu vyloučení výherce pro nedodržení pravidel soutěže bude vybrán náhradní výherce, který byl druhý v pořadí.

4. Pravidla soutěže

Soutěžící se může zapojit do soutěže tak, že v uvedeném období soutěže bude hlasovat pro AHProfi.cz na webových stránkách shoproku.cz, přepošle potvrzující e-mail o hlasování spolu s odpovědí na tipovací otázku „Kolik metrů čtverečních bude mít náš nový showroom v Dýšiné?“ ve kterém uvede také jméno, příjmení a město bydliště na e-mailovou adresu soutez@ahprofi.cz

Zapojením se do soutěže a odesláním soutěžního emailu uděluje soutěžící účastník organizátorovi soutěže souhlas se zpracování svých osobních údajů v rámci soutěže (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. zákon na ochranu osobních údajů ve znění pozdějších předpisů) a zároveň potvrzuje souhlas s pravidly soutěže.

Soutěžící může být zařazen do soutěže vícekrát za podmínky, že hlas na stránkách shoproku.cz odešle vždy pomocí jiné e-mailové adresy.

5. Výhry a určení výherců

Každý zúčastněný soutěžící soutěží o jednu z osmi níže uvedených výher.

Pořadí soutěžících určuje přesnost odpovědi na tipovací otázku. Pokud jeden nebo více soutěžících odešlou stejný tip budou seřazeni podle data a času přijaté odpovědi (výše umístěná bude odpověď dříve přijatá). Výhru získává prvních osm soutěžících.

První cenu „Dílenský vozík s nářadím, 51 ks - AH300002“ vyhrává soutěžící, jehož odpověď na tipovací otázku bude odpovídat skutečnosti, nebo bude nejbližší skutečnosti, nebo ten, jehož tip byl na uvedený e-mail přijat dříve.

Druhou cenu „Sada nářadí v kufru s golou 1/2" a 1/4", 106 dílů - AH803105“ vyhrává soutěžící, jehož tip je stejný, ale později zaslaný nebo druhý nejpřesnější tip.

Třetí cenu „Sada nářadí s Gola sadou 1/2" a 1/4", 187 ks - AH187012“ vyhrává soutěžící, jehož tip je stejný, ale později zaslaný nebo druhý nejpřesnější tip, ale později zaslaný nebo třetí nejpřesnější tip.

Výhercem čtvrté až osmé ceny „Křížové a ploché šroubováky s magnetickou hlavou, v sadě 8 ks - AH330404“ se stává následujících pět soutěžících s dalším nejbližším nebo stejným ale později zaslaným tipem.

Po ukončení soutěže 28.2.2019 proběhne zpracování zaslaných tipů.  Výsledky budou vyhlášeny 7.3.2019. Výherci budou kontaktováni stejný den na emailovou adresu, kterou soutěžící použil k zaslání své odpovědi. Účastí v soutěži dává soutěžící organizátorovi souhlas, že smí v případě výhry uveřejnit jeho jméno, příjmení a město bydliště na www.ahprofi.cz.

Výhra bude výhercům předána osobně na adrese Letkovská 38, Plzeň nebo může být zaslána poštou na adresu, kterou je soutěžící v případě výhry povinen doložit nejpozději 14. 3. 2019.

Za nedoručení emailu o výhře nebo odpovědi soutěžícího nenese organizátor odpovědnost.

Pokud soutěžící nebude reagovat na další pokyny (např. uvedení adresy k zaslání výhry, dostavení se pro výhru v domluveném termínu a podobně) ztrácí na výhru nárok.

Soutěžící nemá právo na jinou výhru, než tu, která mu bude předána / zaslána. Výhru není možné reklamovat a výhrou nevzniká nárok na jiné věcné nebo finanční protiplnění.

Organizátor nenese odpovědnost za doručení výhry, za její ztrátu ani poškození během přepravy (neplatí při osobním převzetí výhry).

Organizátor neodpovídá za škodu vzniklou užíváním výhry.

6. Zpracování osobních údajů

Zapojením se do soutěže vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly soutěže a bere na vědomí zpracování poskytnutých osobních údajů (zjm. jméno, příjmení, bydliště, e-mailová adresa, telefon) v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 95/46/ES pro účely realizace této soutěže a k dalším marketingovým účelům (zjm. zasílání newsletterů). Tento souhlas uděluje soutěžící na dobu 3 let.

Soutěžící bere na vědomí, že dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů je poskytnutí osobních údajů dobrovolné a má mj. právo na opravu, výmaz nebo omezení zpracování osobních údajů.

7. Závěrečné ustanovení

Pořadatel soutěže si dále vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla této soutěže vč. doby její platnosti či soutěž ukončit, a to v průběhu celého soutěžního období.

Účastník soutěže potvrzuje, že splňuje podmínky účasti v soutěži stanovené těmito pravidly soutěže. Odesláním údajů do soutěže dle těchto pravidel každý soutěžící schvaluje tato pravidla a instrukce, které jsou uvedeny na soutěžních dokumentech a přistupuje k nim.

Jediná úplná a závazná pravidla jsou uložena u organizátora soutěže a uveřejněna na internetové adrese www.ahprofi.cz.

V Plzni 28. 1. 2019

KnipexShuterGudeYatoLicotaVigorCondorDen BravenGAVToyaHazetBig red Jacks

Položky SKLADEM zašleme bezodkladně, položky s dostupností X dnů zašleme po naskladnění.
Při rozdělení zásilky bude dopravné a balné účtováno 2x.
Po odsouhlasení objednávky Vám zašleme potvrzovací email se dvěma objednávkami ve formátu PDF + Všeobecné obchodní podmínky.
Souhlasím
Nesouhlasím
Zavolejte nám Kudy k nám? Přihlaste se Napište si o radu