[Přeskočit navigaci]

2. Sestavení dvoukřídlé dílenské skříňky

 Dvoukřídlá dílenská skříňka je ze sestavy prakticky nejjednodušší na montáž, když nepočítáme závěsné skříňky, které jsou dodávané smontované. Dobu instalace odhadujeme na 0,5 - 1 h. Připravte si běžné nářadí: AKU vrtačku s bity, gumovou paličku, kladívko, šroubováky, kleště, vodováhu a metr. 

Nejprve si vybalte všechny díly skřínky a rozdělte dle postupu montáže. Začneme instalací excentrických šroubů ("Q-"), které přijdou do pryžových "hmoždinek" bočních stran ("B a C") a excentrů spojovacího kování ("Q+"). Doporučuji namontovat plechy pro uchycení pantů ("F").

V dalším kroku si připravte vodorovné desky, tedy horní a spodní desku ("A a D") a naklepněte do předvrtaných otvorů dřevěné kolíčky ("I"). Pro usnadnění instalace plastových zarážek dvířek ("B") si zvětšete předvrtané otvory spodní desky. Zarážky si následně naklepnete pomocí gumové paličky. Vsadíme excentry spojovacího kování ("Q+"). Také doporučuji namontovat i patky pro uchycení nožiček již nyní ("Y"). Do vnitřního prostoru, kam se instalují nohy, se šroubuje menší vrut s označením "TY". Do vnějších pozic ("ve tvaru U") umístíme vruty s označením "ty".

V posledním kroku před samotnou montáží si připravíme podpěry ("X"), do kterých umístíme excentry spojovacího kování ("Q+").  Okrasnou desku ("Z") doplníme o dřevěné kolíčky a následně do dvířek ("M a N") namontujeme druhou část kování ("F") a zámeček ("P"), který je nasměrován "hrotem" dolů.

Nyní přistoupíme ke kompletaci samotné skříňky dle dodaného návodu, který netřeba více rozvádět.

 

Pokračujte dále do:

1. Úvod do montáže

2. Montáž velké široké a velké skříně

3. Sestavení dvoukřídlé skříňky

4. Kompletace pojízdné šuplíkové skříňky

KnipexShuterGudeYatoLicotaVigorCondorDen BravenGAVToyaHazetBig red Jacks

Položky SKLADEM zašleme bezodkladně, položky s dostupností X dnů zašleme po naskladnění.
Při rozdělení zásilky bude dopravné a balné účtováno 2x.
Po odsouhlasení objednávky Vám zašleme potvrzovací email se dvěma objednávkami ve formátu PDF + Všeobecné obchodní podmínky.
Souhlasím
Nesouhlasím
Zavolejte nám Kudy k nám? Přihlaste se Napište si o radu