[Přeskočit navigaci]

Novinka pro "mladé bajkery" buď nejlepší z "Dachl-gangu"

Právě testujeme nový produkt pro "mladé bajkery". Pokud se v testech motokoloběžka Electric Harley osvědčí, objednáme větší množství a uvedeme je na trh. 

Jedná se o "malou" elektro-motorovou koloběžku, která vypadá jako "poloviční golfový vozík" :o). Hodí se jako dopravní prostředek na "krátké" cesty do města nebo každodenní cesty do práce. Dá se s ní také pěkně "vyblbnout" a ohromit okolí (rozhodně lepší než malý skůtr). Hodí se pro dospívající mládež, nebo věčně mladé dospělé, kteří chtějí být IN. Jen po dobu testování a prvního natáčení byl o moto-koloběžku velký zájem a vzbuzovala rozruch. 

Na první pohled Vás upoutají masivní kola, která jsou stabilní a poměrně hravě se vyrovnají s běžnými českými silnicemi i zpevněnými polními cestami. Do většího terénu jsme se zatím nepouštěli, ale určitě vyzkoušíme a dáme vědět. Kvalitní konstrukce se neprohýbá a "zatím" nevrže ani pod sto-kilovými chlapy, které vyveze i do strmých kopců (někdy však s nožním přídavným motorem). 

K prvnímu prověření kvalit tohoto "hárlejového stroje" jsme si vybrali 15 km dlouhou cestu a ujeli jsme ji za cca 20 min. (tam a pak to samé zpátky), což je celkem vyhlídková jízda po okresní silnici - "Vy jste se zase kochal pana doktore!". Posez je opravdu pohodlný, rozjezdy jsou díky sekvenční převodovce poměrně plynulé a pak už jen dát plný "knedlík" a vyrazit na trasu. Na cestě je nejdůležitější bezpečnost, proto si nezapomeňte helmu, brýle a doporučujeme i rukavice. Elektro-koloběžka je pro bezpečnou jízdu osazena kotoučovými brzdami na obou kolech a pro doplnění informací je v zadním kole umístěna baterie. Abychom byli vidět, je vpředu i vzadu umístěno LED světlo a doporučujeme použít ještě další reflexní prvky (ať už na rám koloběžky, nebo tělo řidiče). Jelikož je chod elektromotoru velmi tichý, je pro zvukové upozornění o svojí existenci součástí výbavy i klaksón.   

Při parkování se nemusíte o stroj bát. Startér je na klíček a můžete zapnout alarm, který odradí případné nenechavce houkáním a zablokováním kol. V našich podmínkách bych si stejně raději vzal s sebou pořádný řetěz. 

Vnější rozměry:     756 x 750 x 700 mm
Váha:   50 kg
Rozvor:   1 296 mm
Kola:   457 x 249 mm 
Výška sedáku:   700 mm
Výkon motoru:   800 W
Baterie:   60 V 12 000 mAh Lithium
Doba nabíjení:   6 h
Max. rychlost:   18 km / h
Max. zátěž:   200 kg
Max. výdrž:   přibližně 80 km na plné nabití se zátěží do 70 kg.
Systém brzd:   kotoučové se systémem EABS
Max. náklon:   18 st.

KnipexShuterGudeYatoLicotaVigorCondorDen BravenGAVToyaHazetBig red Jacks

Položky SKLADEM zašleme bezodkladně, položky s dostupností X dnů zašleme po naskladnění.
Při rozdělení zásilky bude dopravné a balné účtováno 2x.
Po odsouhlasení objednávky Vám zašleme potvrzovací email se dvěma objednávkami ve formátu PDF + Všeobecné obchodní podmínky.
Souhlasím
Nesouhlasím
Zavolejte nám Kudy k nám? Přihlaste se Napište si o radu