[Přeskočit navigaci]

Kariéra

Jsme menší rodinná firma, která se již přes 24 let specializuje na vybavení dílen a autoservisů. Většina našich tržeb pramení z internetového obchodu AHProfi.cz/sk, ale máme i prodejnu na Letkovské ulici v Plzni, kde si může zákazník pohodlně vybrat a nakoupit. 

Zakládáme si na přátelském přístupu a týmové práci. Naše firma stabilně roste, tudíž otevíráme nové pozice a jsme otevřeni inovacím, tudíž každý člen týmu má možnost seberealizace. 

Během jara plánujeme kompletní přestěhování firemního sídla do Dýšiny u Plzně, kde momentálně probíhá stavba nové velké prodejny, administrativní budovy a skladových ploch. 

Naše firma ráda zaměstnává i absolventy, praxe není podmínkou. 

 

 

Příjemný kolektiv čeká právě na tebe, pošli nám svůj životopis na martina@ahprofi.cz nebo zavolej: +420 603 175 311+420 775 175 311.

Skladník Plzeň

Kdo jsme? Jsme menší rodinná firma, která se již přes 24 let specializuje na vybavení dílen a autoservisů. Většina našich tržeb pramení z internetového obchodu AHProfi.cz/sk, ale máme i prodejnu na Letkovské ulici v Plzni, kde si může zákazník pohodlně vybrat a nakoupit.  Zakládáme si...

Více informací

KnipexShuterGudeYatoLicotaVigorCondorDen BravenGAVToyaHazetBig red Jacks

Položky SKLADEM zašleme bezodkladně, položky s dostupností X dnů zašleme po naskladnění.
Při rozdělení zásilky bude dopravné a balné účtováno 2x.
Po odsouhlasení objednávky Vám zašleme potvrzovací email se dvěma objednávkami ve formátu PDF + Všeobecné obchodní podmínky.
Souhlasím
Nesouhlasím
Zavolejte nám Kudy k nám? Přihlaste se Napište si o radu