[Přeskočit navigaci]

Hoverboard Offroad 8" Fire s plnými koly - HL-HMFI

Výprodej

OFFROAD hoverboard pohání 2 motory o výkonu 400W, které umožní jezdci jet rychlostí až 18 kilometrů v hodině. Váha tohoto segwaye se pohybuje kolem 14 kilogramů a jeho maximální nosnost činí 90 kg. Díky silnějším motorům je o poznání lepší... Celý popis

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu z důvodu ukončení výroby. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

OFFROAD hoverboard pohání 2 motory o výkonu 400W, které umožní jezdci jet rychlostí až 18 kilometrů v hodině. Váha tohoto segwaye se pohybuje kolem 14 kilogramů a jeho maximální nosnost činí 90 kg. Díky silnějším motorům je o poznání lepší... Celý popis

Běžná cena: 10 331 Kč
Ušetříte: 6 082 Kč (59%)
Cena pro vás právě teď:
4 249 Kč bez DPH
Objednací číslo:
HL-HMFI
Kvalita produktu:
PROFI Pro profesionální použití
Typ zásilky:
Standardní (balíková)
Podrobnější informace
Objednací číslo:
HL-HMFI
Kvalita produktu:
PROFI Pro profesionální použití
Typ zásilky:
Standardní (balíková)

Popis produktu

OFFROAD hoverboard pohání 2 motory o výkonu 400W, které umožní jezdci jet rychlostí až 18 kilometrů v hodině. Váha tohoto segwaye se pohybuje kolem 14 kilogramů a jeho maximální nosnost činí 90 kg. Díky silnějším motorům je o poznání lepší akcelerace kolonožky a ocení ji hlavně kluci (mladí i starší) a i díky nižšímu těžišti stroje je požitek z adrenalinové jízdy mnohem silnější.

 

Kvalitní Lithium-Ion SAMSUNG baterie o kapacitě 4,4 mAh (36V) je připravena k použití po 2-3 hodinách nabíjení. Kolonožka má dojezd až 20 kilometrů. Dojezd je ovlivněn venkovní teplotou, váhou jezdce, druhem terénu a stylem jízdy (častá akcelerace, jízda do kopce apod. dojezd zkracuje).

 

Za zmínku stojí dvě LED světla vpředu a 2 vzadu. Další LED indikace jsou ve středu vrchní části (kloubu). Jedna indikuje stav baterie (zelená - nabito, červená svítí - baterie je vybitá, nutno nabít, červená bliká - pozor dojde k vypnutí, stav baterie je kritický).

Kolonožku ovládá sestava základní desky a 2ks gyro-desek nejkvalitnější možné varianty značky TAOTAO. Ve spodní části krytu jsou uloženy 2 reproduktory, které nabízejí kvalitní poslech hudby díky propojení s Vaším chytrým telefonem za pomoci Bluetooth technologie (zapnete přehrávání hudby v telefonu a hraje hoverboard).

 

Balanční vozítko dodáváme včetně nabíječky a českého návodu. Každý rozbalíme a provedeme kontrolu. V prvním kroku vizuální, následně nahuštění pneumatik a nabijeme baterii doplna. Poté otestujeme základní funkce a provedeme krátkou projížďku, při které otestujeme akceleraci, zatáčení a plynulost jízdy. 

bannery-segwaye

 

Prohlédněte si návod jak zacházet a používat hoverboad

Návod k použití HoverboarduNávod k použití Hoverboardu [110.36 kB]

 

Technická specifikace:

  • Kvalitní lithium-ion baterie 36 V o kapacitě 4400 MAh.
  • Doba nabíjení 2-3 hodiny.
  • Rozměr plných koleček je 200 mm (8").
  • Díky větším kolům o průměru 200 mm zvládne menší nerovnosti, vyznavači větší / extrémnější zábavy si jistě troufnou i na náročnější terén, než který poskytuje městská ulice.
  • Celkové rozměry 700 x 200 x 245 mm.
  • Hmotnost 14 kg.
  • Maximální nosnost je 90 kg, minimální váha potřebná pro správné fungování je 25 kg.
  • Motor 2 x 400 W.
  • Maximální rychlost je 18 km/h - dle váhy uživatele. 
  • BLUEtooth pro spojení s chytrým telefonem a přehrávání hudby.

 

Revoluce a pokrok:

Pokrok nezastavíme a je dobré se svézt na vlně novinek, pokud nám zkvalitní život. Jedním z takových produktů je rozhodně mini segway, který nás dopraví na delší vzdálenosti a ušetří čas i podrážky. Nepřijdete pak na jednání udýchaní ani pozdě (nehledáte místo pro zaparkování). Doprava je zároveň ekologická.

Jízda na gyroboardu je přirozená a velmi snadno se naučíte zdolávat první metry i menší překážky díky 10 palcových kol, které nabízí větší pohodlí. Ovládání provádíte náklonem dopředu či dozadu (náklon je možný do 25 stupňů). Náklonem kolonožky vpřed se rozjedete, vyrovnáním udržujete dosaženou rychlost a náklonem vzad brzdíte. V případě zastavení se náklonem vzad rozjedete vzad, tedy na zpátečku. Náklonem jednoho pedálu se otočíte na místě kolem osy.   

Parametry

Objednací číslo: HL-HMFI
Výrobce: ZealoT Tools
Kategorie: HoverBoardy
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Hodnocení kvality: Profi kvalita
Šířka: 70
Výška: 24,5
Hloubka: 20
Hmotnost: 14 Kg
Nosnost: 90 Kg
Typ produktu: Hoverboard
Kolečka: 8"
Barva: fire
Max. rychlost v km/h: 18
Výkon: 400 W

Související produkty

KnipexShuterGudeYatoLicotaVigorCondorDen BravenGAVToyaHazetBig red Jacks

Položky SKLADEM zašleme bezodkladně, položky s dostupností X dnů zašleme po naskladnění.
Při rozdělení zásilky bude dopravné a balné účtováno 2x.
Po odsouhlasení objednávky Vám zašleme potvrzovací email se dvěma objednávkami ve formátu PDF + Všeobecné obchodní podmínky.
Souhlasím
Nesouhlasím
Zavolejte nám Kudy k nám? Přihlaste se Napište si o radu