Aneta Čepeláková Motocross

Podporujeme další mladý talent, tentokrát Anetu Čepelákovou.

Aneta je českou reprezentantkou v motokrosu. V loňském roce vybojovala 6. místo na MM ČR žen a stala se vítězkou krajského přeboru Východních Čech.

V letošním roce poprvé vyzkoušela mistroství Itálie žen v Malpense. Nevedlo se jí vůbec špatně a vybojovala 25. místo. Konkurentek bylo v tomto závodě 41, proto k 25. místu Anetě velmi gratulujeme!

Sledujte Anetu na jejím instagramovém profilu. Aktuální fotky ze závodů a spoustu zajímavého obsahu.

Motocross

Věříme, že s naší podporou bude úspěchů jen přibývat a že s naším nářadímvybavením nebo autotechnikou bude dál Aneta úspěšně vyhrávat další závody v motocrossu.

Kdo je Aneta?

Jmenuji se Aneta Čepeláková, je mi 15 let a věnuji se závodně motokrosu. Začala jsem jezdit díky mému tátovi, který byl jedním z nejlepších českých motokrosařů ve své době. Přivedl mě k motokrosu, trénuje mě a stará se o motorku. Motokros mě začal opravdu bavit a ve 12 letech jsem začala jezdit závody. Mám v něm svoje sny a cíle do budoucna, kterých se snažím dosáhnout.